Któż z nas, czytając powieści detektywistyczne, nie czuł dreszczyku ekscytacji, gdy główny bohater odkrywał tajny pokój, do którego prowadziły ukryte w ścianie drzwi? Co się za nimi znajduje? Czy poznamy tam odpowiedzi na nurtujące nas pytania?


Jeszcze do niedawna takie wkomponowanie skrzydła drzwiowego w ścianę było kosztownym luksusem, na który mogli pozwolić sobie nieliczni. Nasza firma, widząc nieograniczone możliwości aranżacyjne takiego rozwiązania, dołożyła wszelkich starań, aby udoskonalić technologię produkcji i montażu drzwi z ukrytą ościeżnicą. Dzięki temu już dziś, każdy może pozwolić sobie na oryginalność i większą dowolność w projektowaniu swojego mieszkania.

Sprawdź, do jakich wnętrz najlepiej pasują drzwi ukryte i dowiedz się więcej o naszej ofercie na stronie: www.pedziwiatr-drzwi.pl.

Czym są drzwi z ukrytą ościeżnicą?

Zwane inaczej drzwiami ukrytymi lub dyskretnymi. Otóż są to drzwi całkowicie wkomponowane w ścianę, u których widoczne jest jedynie skrzydło drzwiowe. Sama ościeżnica jest scalona z murem. W ten sposób całość tworzy jednolitą powierzchnię. Takie samo wykończenie obu elementów sprawia, że otwór drzwiowy byłby niemal całkowicie niewidoczny, gdyby nie klamka i bardzo cienka szczelina dookoła skrzydła.

Do jakich wnętrz pasują drzwi ukryte?

Możliwości adaptacji tego typu drzwi do charakteru wystroju są nieograniczone. Projektanci coraz częściej wybierają je jako alternatywę tradycyjnych drzwi z przylgą, tworząc minimalistyczne aranżacje lub przestrzenie biurowe. Jednak sprawdzą się one równie dobrze w bogatych wnętrzach jako przeciwwaga do fantazyjnie zdobionych mebli i przepychu. Będą prezentować się świetnie jako przejście do spiżarni, garderoby lub tajnego pokoju, o istnieniu którego nasi goście nie mieliby pojęcia ;).

Któż z nas nie chciałby przecież nagle „rozpłynąć się przy ścianie”?

Podsumowując, drzwi z ukrytą ościeżnicą z całą pewnością są nietuzinkowym rozwiązaniem, którym zaskoczymy odwiedzających nas gości. Jedyne co nas ogranicza, to własna kreatywność.

Sprawdź naszą ofertę na www.pedziwiatr-drzwi.pl

Końcowy obraz