Montaż oraz eksploatacja drzwi:

Dla zapewnienia wieloletniej trwałości stolarki oraz zadowolenia z jej użytkowania niezbędny jest prawidłowy montaż. Drzwi należy wbudowywać zgodnie z ich przeznaczeniem, przy użyciu profesjonalnego wyposażenia
i przyrządów pomiarowych oraz przez osoby czy jednostki z doświadczeniem i znajomością sztuki budowlanej. Aby byli Państwo usatysfakcjonowani z naszych wyrobów polecimy firmę w Państwa regionie lub sami wykonamy usługę montażu zakupionych u nas drzwi.Postaw na doświadczenie.

Nasza ekipa montażowa oraz współpracujące z nami firmy posiadają wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu montaż drzwi drewnianych jest przeprowadzany szybko i fachowo. Montujemy drzwi na terenie południowej Polski, w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, miejscach użyteczności publicznej, m.in.
w przedszkolach i urzędach.

Termin montażu drzwi drewnianych staramy się dopasować do Państwa możliwości.Zakres oferowanych usług obejmuje (w cenie drzwi z usługą montażu):

  • pomiar,
  • montaż zakupionej u nas stolarki,
  • obróbkę listwami maskującymi (w przypadku ościeżnic regulowanych)
  • transportInstrukcja montażu oraz eksploatacji

Informację na ten temat znajdziecie Państwo w naszej instrukcji: "Instrukcja montażu i użytkowania drzwi."

 

Drzwi należy użytkował zgodnie z przeznaczeniem
Zamykanie drzwi powinno się odbywać, poprzez pchniecie lub pociągnięcie skrzydła, nie łapiąc za jego brzeg. Pchnięcie lub pociągniecie należy wykonać za pomocą rękojeści klamki, bez jej naciskania.