Naszą ofertę drzwi wejściowych zewnętrznych kierujemy na całą Polskę! 
Z uwagi na bliską lokalizację polecamy swoją ofertę klientom z miast takich jak:
Kraków, Lublin, Rzeszów i Biłgoraj.

 

Sprawdź naszą pełną ofertę

Drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe

Drzwi zewnętrzne z dostawkami

 

Charakterystyka drzwi zewnętrznych

01Szanowni Państwo, w naszej ofercie znajdziecie drzwi drewniane ocieplane w różnych kolorach i wymiarach. Produkujemy drzwi zewnętrzne w grubości standardowej 78 mm, lub PREMIUM 88 mm i 98 mm.

02Dostępne są u nas drzwi jednokwaterowe w wymiarach do 220 cm wysokości oraz do 110 cm szerokości, natomiast za drzwi wejściowe o niestandardowych wymiarach do 212 cm wysokości i do 103 cm szerokości nie dopłacicie Państwo ani grosza.

03Wszystkie produkowane przez nasz zakład drzwi zewnętrzne mogą być wzbogacane o doświetla i dostawki boczne oraz naświetla górne. Ponadto mają państwo do wyboru dwa pakiety szybowe lustro weneckie lub reflex z możliwością zamiany na płycinę drewnianą.

04Lakierowanie systemem czteropowłokowym z użyciem metody hydrodynamicznej w odcieniach lazurowych lub z palety RAL daje nieograniczone możliwości dopasowania kolorystycznego.

05Nasze drzwi znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, hotelach, instytucjach, obiektach użyteczności publicznej oraz w każdym innym miejscu, gdzie liczy się jakość i wygląd.