Jeśli mamy dużo miejsca, bez problemu możemy zamontować tradycyjne drzwi, ale jeśli przestrzeń nam na to nie pozwala zamontujmy drzwi łamane (składane).

 

Drzwi łamanepotrzebują mniej miejsca do otwarcia, ponieważ skrzydło podzielone jest na dwa elementy. Zamknięte wyglądają jak drzwi rozwieralne lub przesuwne i nie wymagają pozostawienia do ich otwarcia wolnej powierzchni ściany. Jedno skrzydło drzwiowe składa się z dwóch części, połączonych zawiasami na górze i dole. Drzwi składane to ciekawa propozycja dla osób ceniących niestandardowe rozwiązania. Drzwi składane sprawdzą się tam gdziepotrzebna jest jakość i wygoda.

 

Proponujemy drzwi składane wszędzie tam gdzie nie ma miejsca aby ograniczać przestrzeń. Po złożeniu, drzwi składane zapewniają większy komfort pracy i wypoczynku w mieszkaniu. Nie każdy lubi jednak zbyt dużo otwartej przestrzeni, czasami złożenie skrzydeł drzwi może zapewnić komfort dyskrecji i wyciszenia . Są często stosowane dla zamknięcia wnęk, szaf lub spiżarek. Są idealnym rozwiązaniem do dużych salonów, pomieszczeń, gdzie dzieli się pokój drzwiami.

 

d l