Czasami jest tak, że nasz otwór drzwiowy jest za szeroki lub za wysoki. Co wtedy? 

Czytaj więcej...

Przy wyborze rodzaju drzwi należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, które zapewnią komfortowe i długotrwałe ich użytkowanie.

Czytaj więcej...

Prezentujemy Państwu możliwości wykonania drzwi do obiektów sakralnych, które charakteryzują się odtworzonym wzornictwem oraz nietypowymi wymiarami.

Czytaj więcej...

W erze dążenia ku ekspozycji indywidualizmu istotne wydaje się doskonałe wyposażenie mieszkania, dzięki któremu „wyrażamy siebie”.

Czytaj więcej...

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzą: Właściciel i Pracownicy firmy P.U.H. Zakład Stolarski Józef Pędziwiatr

Czytaj więcej...

Czas biegnie nieubłagalnie, zima zbliża się wielkimi krokami. Mamy już za sobą pierwsze opady śniegu i temperatury na minusie. Pora więc pomyśleć o drzwiach zewnętrznych, aby móc zatrzymać ciepło.

Czytaj więcej...

Poniżej prezentujemy Państwu drzwi wewnętrzne, które inspirowane były wyobraźnią naszych Klientów.

Czytaj więcej...

Każdy marzy o tym by jego drzwi były wyjątkowe – a my marzymy o tym by przybywało nam zadowolonych “marzących Klientów”.

Czytaj więcej...

Drzwi, które prezentujemy Państwu poniżej są efektem naszej pracy poczynając od obróbki materiału drzewnego, wykonania elementów a kończąc na lakierowaniu i szkleniu.

Czytaj więcej...

Drzwi dwukolorowe? – A dlaczego nie? -  Proszę bardzo oto nasza interpretacja tematu...

Czytaj więcej...