Witamy Państwa!

Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zakład Stolarski Małgorzata Pędziwiatr to rodzinna firma mająca swoją siedzibę w miejscowości Borki gmina Księżpol k/Biłgoraja. Firma istnieje nieprzerwanie na rynku od 1989 roku i specjalizuje się w produkcji drzwi drewnianych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych ocieplanych.

W swojej bogatej i ciągle poszerzanej ofercie posiadamy drzwi do domów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Staramy się aby nasze produkty zaspakajały gusta i oczekiwania Klientów, dlatego też jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie podejmujemy się wykonania nietypowych zleceń.

Swoją ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych jak również osób indywidualnych. Lata doświadczeń, wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz profesjonalny sprzęt to tylko niektóre z naszych atutów.

Proponujemy Państwu stolarkę drzwiową wykonaną z naturalnego surowca jakim jest drewno. Taki wybór drzwi podnosi standard mieszkania tworząc swoisty klimat, elegancję i ozdobę domu na długie lata.

Aktualną ofertę naszej firmy stanowią:

  • drzwi wewnętrzne przylgowe i bezprzylgowe klasyczne i nowoczesne,
  • drzwi wewnętrzne przesuwne,
  • drzwi zewnętrzne ocieplane 78 mm lub PREMIUM 88mm, 98mm
  • ościeżnice stałe i regulowane,
  • listwy maskujące,
  • usługi stolarskie.


Wszystkie oferowane przez nasz zakład drzwi dostępne są w wersji jedno i dwuskrzydłowej, mogą być też wzbogacane o naświetla górne i doświetla boczne. Oferujemy wyrób w stanie surowym, lakierowanym lakierami lazurowymi lub farbami akrylowymi kryjącymi z palety RAL.

Wieloletnie doświadczenia oraz ciągłe wzbogacanie i unowocześnianie produkcji sprawia, że możemy oferować produkt najwyższej jakości spełniający oczekiwania naszych Klientów. Estetyka wykonania i bogate wzornictwo umożliwiają dobranie drzwi do każdego wnętrza a użyty materiał jakim jest drewno sprawia, że oferowany przez nas produkt jest przyjazny człowiekowi i środowisku.

Obecnie nasz zakład osiągnął stabilną pozycję na rynku bo zdobyliśmy zaufanie wielu swoich kontrahentów co owocuje satysfakcjonującą dla obu stron współpracą handlową.


Będzie nam bardzo miło powitać również Państwa w naszym gronie.
 

Zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku:

Małgorzata Pędziwiatr