Drzwi zewnętrzne drewniane od producenta Drzwi wewnętrzne nowoczesne Drzwi wewnętrzne klasyczne Drzwi zewnętrzne drewniane od producenta Drzwi wewnętrzne nowoczesne

O FIRMIE PĘDZIWIATR

Witamy Państwa!
P.U.H. Zakład Stolarski "Pędziwiatr" znajduje się w miejscowości Borki gmina Księżpol k/Biłgoraja. Istnieje na rynku od 1989 roku i specjalizuje się w produkcji drzwi z klejonego warstwowo drewna sosnowego lub dębowego.

Zajmujemy się seryjną produkcją jak również indywidualnymi projektami na życzenie Klienta. Lata doświadczeń, wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz profesjonalny sprzęt to tylko niektóre z naszych atutów.

Przeróbka drewna od dłużycy pozyskanej w Lasach Państwowych poprzez przetarcie, suszenie, klejenie aż po ostateczne lakierowanie i montaż gotowych drzwi pozwala zachować kontrolę na każdym etapie i uzyskać wyrób finalny o wyjątkowej jakości.

Proponujemy Państwu drzwi wykonane z naturalnego surowca co sprawia, że podnoszą one standard mieszkania tworząc swoisty klimat, elegancję i ozdobę domu na długie lata.

Aktualną ofertę stanowią:

  • drzwi wewnętrzne klasyczne i nowoczesne,
  • drzwi wewnętrzne przesuwne,
  • drzwi zewnętrzne ocieplane o grubości skrzydła 51mm i 58mm,
  • ościeżnice stałe i regulowane,
  • listwy maskujące,
  • usługi stolarskie,

Wszystkie oferowane przez nasz zakład drzwi dostępne są w wersji jedno i dwuskrzydłowej, mogą być też wzbogacane o naświetla górne i doświetla boczne. Oferujemy wyrób w stanie surowym, lakierowanym lakierami lazurowymi lub farbami akrylowymi kryjącymi.

Wieloletnie doświadczenia oraz ciągłe wzbogacanie i unowocześnianie produkcji sprawia, że możemy oferować produkt najwyższej jakości w pełni spełniający oczekiwania naszych Klientów. Estetyka wykonania i bogate wzornictwo umożliwiają dobranie drzwi do każdego wnętrza a użyty materiał jakim jest drewno sprawia,że oferujemy produkt przyjazny człowiekowi i środowisku.

W chwili obecnej osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie swoich kontrahentów co owocuje satysfakcjonującą dla obu stron współpracą handlową.

Będzie nam bardzo miło powitać również Państwa w naszym gronie.


Zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku:

Józef Pędziwiatr